Код товару: 000013

Фільтр комплексного очищення води Raifil Aqua Multi С-844 BTS-70


В наявності
17 417 грн

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба


БАЛОН

Основна частина магістрального фільтра – це балон. Залежно від моделі для кожної системи балон має свою ємність. Балони виготовляються з високоякісних матеріалів - поліпропілену та склопластикової нитки, здатні протистояти корозії, мають високий рівень міцності, стійкі до високого тиску та різних пошкоджень. Крім того, балони не виділяють жодних речовин в воду, що очищається.


КЛАПАН, що керує

Керуючий клапан - мозок будь-якого магістрального фільтра. Він відповідає за всі процеси, що проходять усередині системи та повідомляє Вас про її стан. У клапанах передбачена можливість тонкого налаштування обладнання, є дисплей, що значно спрощує.


СОЛЬОВИЙ БАК

Використовується в магістральних пом'якшувачах води та фільтрах комплексного очищення побутової води. У таких баках зберігається сіль, що використовується для промивання завантаження, що фільтрує. Промивання сольовим розчином відновлює її очисну здатність та продовжує термін служби. Баки виготовляються із високоміцного пластику та мають різну ємність залежно від ємності балона.


ТРУБЧАТИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР

Дистриб'ютор забезпечує подачу води у потрібному напрямку залежно від положення клапана. При цьому вода подається від клапана до фільтруючого завантаження всередині балона.


БОЛТИ КРІПЛЕННЯ

Надійне кріплення елементів магістрального фільтра та стійкість до високого тиску забезпечуються спеціальними болтами. Вони виготовлені із високоміцних матеріалів та розраховані на довгу службу.

ФІЛЬТРУЮЧЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Завантаження, що фільтрує, є основним елементом системи фільтрації. Відповідає за якість очищення та ефективність роботи фільтра загалом.

Общие атрибуты
Бренд
Raifil
Країна
Південна Корея
Гарантія
12 місяців
Бытовые фильтры - Магистральные фильтры
Продуктивність, м3/год.
1,5
Тип фільтрації
комплексна
Розмір балона
844
Фільтруюча засипка
Aqua Multi
Споживання
до 3 осіб
Видаляє накип
так
Тип засипки
мікс
Видаляє іржу
так
Спосіб регенерації
промивання розчином солі
Об’єм засипки
25 л
Робоча температура
від 4 до 43 ℃
Робочий тиск
від 1,4 до 8,6 атм
Керуючий клапан
RX 65 (3/4")
Тип корпусу
колона