Код товару: 000484

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft ROBUST 1000 (ROBUST1000)

 • Подарунок
 • Фільтр зворотного осмосу Ecosoft ROBUST 1000 (ROBUST1000)

Немає в наявності
29 449 грн
Предзаказ
Акція! Безкоштовний комплект картриджів та безкоштовна доставка по Україні у подарунок до кожного замовлення.

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба

Ecosoft ROBUST 1000 – система фільтрації високої продуктивності. Прекрасно підходить для очищення води як для пиття, так і для технологічного використання в кафе, ресторанах, великих офісах та готелях штатом співробітників понад 15-20 осіб.

У ROBUST 1000 вода проходить 4 етапи обробки :

 1. Поліпропіленовий картридж для очищення від іржі, мулу, металевих частинок, піску та глини.
 2. Активоване вугілля очищає воду від хлору та органічних елементів.
 3. Мембранний блок (3 мембрани), де під тиском із води відсіюються всі найменші частинки забруднень.
 4. Вугільний постфільтр для нормалізації смаку, кольору та запаху води.

Основні особливості та переваги системи фільтрації ROBUST 1000:

 • Завдяки застосуванню трьох мембран система працює економічно і зменшується кількість води, що зливається в каналізацію.
 • Фільтр оснащений реле низького тиску , яке діє автоматично при критично низьких величинах тиску та відновлює роботу фільтра, коли тиск підвищується до потрібного рівня.
 • На передній панелі фільтра розташовані два манометри-індикатори , які показують тиск на виході з щаблів попереднього очищення і на виході з мембранного блоку. Крім того, індикатор першого манометра повідомляє (тиск < 1 бар) про необхідність заміни картриджів грубої очистки.
 • Система має продуктивність до 1 л/хв., що дозволяє відмовитись від використання накопичувального бака. Тому чиста вода у Вас завжди буде у вільному доступі.
 • Фільтр має компактний та привабливий зовнішній вигляд – його можна встановити як під мийкою, так і на увазі. Крім того, очищена вода чудово підходить для використання в різних кофемашинах, не впливає на унікальні смакові та ароматичні якості Вашої кави, чаю та будь-яких інших напоїв, не утворює накип і Ви зможете економити на ремонті та обслуговуванні дорогої техніки.

При покупці та встановленні фільтра рекомендується провести повний аналіз води.

Общие атрибуты
Бренд
Ecosoft
Країна
Україна
Продуктивність, л/год.
60,4
Габарити, мм
420х425х265
Гарантія
24 місяців
Фильтры для питьевой воды - мембранные фильтры
Етапи очищення
п’ять
Якість очищення
без мінералів
Наявність насосу
ні
Стиль крана
модерн, одинарний
Тип фільтрації
зворотний осмос
Призначення фільтра
для ресторанів, офісу
Видаляє накип
так
Видаляє іржу
так
Тип колб
універсальний
Робоча температура
від 4 - 30 °C
Робочий тиск
від 2 до 5 атм
Розміщення
під мийкою


ДРЕНАЖНИЙ ХОМУТ

У системах зворотного осмосу хомут використовується для забезпечення зливу відпрацьованої брудної води в каналізацію. Ця необхідність викликана тим, що у зворотноосмотичних системах вода при проходженні через мембрану поділяється на два потоки: очищену воду, яка прямує в бак, і концентрат забруднювачів, що зливається в стік. Хомут кріпиться на коліно стічної труби раковини.


КЛЮЧ ДЛЯ КОЛБ

Ключ призначений для відкручування та закручування колб попереднього очищення при заміні картриджів після закінчення терміну їхньої служби.


КОМПЛЕКТ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ВОДОПРОВІДУ

Комплект призначений для якісного та міцного монтажу системи. При правильному встановленні комплект забезпечує захист від протікання та просте підключення фільтра до водопровідної системи.


ОДИНАРНИЙ КРАН STANDART

Кран обладнаний однією рукояткою та призначений для подачі очищеної води споживачеві. Сам кран виконаний і якісної сталі з хромованим покриттям для забезпечення відсутності корозії та продовження терміну служби, а елементи ущільнювачів, для забезпечення міцності, виконані з кераміки.


ТРИ МЕМБРАНИ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

У цій системі встановлено відразу три мембрани зворотного осмосу для підвищення продуктивності фільтра до необхідного рівня та підтримання терміну їхньої служби. Мембрани є найважливішими елементами системи зворотного осмосу. Завдяки пористості 0,0001 мкм, мембрани очищають воду на 99,8 % більшості забруднювачів, зокрема вірусів і бактерій. Виконані з високоміцного та високоякісного матеріалу - тонкоплівкового композиту.


ВУГІЛЬНИЙ ПОСТФІЛЬТР

Використовується у всіх мембранних системах очищення води. Призначений для нормалізації смакових та ароматичних властивостей води після проходження через мембрану. При включенні споживачем подачі води вона з бака направляється в постфільтр і тільки після цього потрапляє в кран подачі води.


КАРТРИДЖІ ПОПЕРЕДНЬОГО ОЧИЩЕННЯ

Картриджі призначені для попереднього очищення води перед проходженням через мембрану. Це продовжує термін служби мембрани. Зазвичай у комплект картриджів попереднього очищення входить два поліпропіленові картриджі різної пористості і вугільний, або навпаки. Такі фільтруючі елементи здатні видаляти з води більшість механічних домішок, органічні та хлорорганічні сполуки.