Код товару: 000487

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft ROBUST 1500 ECO (ROBUST1500ECO)

  • -22%
  • Фільтр зворотного осмосу Ecosoft ROBUST 1500 ECO (ROBUST1500ECO)

Поспішай, до кінця акції залишилося:
В наявності
37 895 грн
29 499 грн

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба

Ecosoft ROBUST 1500 ECO – базова система очищення води високої продуктивності. Ідеально підходить для використання у кафе, ресторанах, великих офісах тощо. Фільтр дуже красиво та стильно оформлений, тому чудово підійде для розміщення як під мийкою, так і на видному місці.

У системі очищення ROBUST 1500 ECO вода проходить такі етапи обробки:

  1. Три картриджі попереднього очищення для видалення механічних домішок, хлору, органіки, іржі, металевих частинок.
  2. Мембрана зворотного осмосу очищає воду на 99% від найменших забруднень, а також вірусів та бактерій.
  3. Вугільний постфільтр із кокосового активованого вугілля для надання воді солодкуватого присмаку та нормалізації запаху.

Особливість даного фільтра – це, безперечно, розумна індикація. При необхідності заміни картриджів, поломки, нестачі тиску в мережі фільтр світиться різними кольорами, що дуже зручно та красиво.

За наявності лише однієї мембрани фільтр легко справляється без накопичувального бака завдяки своїй продуктивності. Для продовження терміну служби та підтримки якості обов'язково своєчасно змінюйте картриджі.

Перед встановленням цієї моделі в невеликих населених пунктах дуже важливо зробити попередній аналіз води.

Общие атрибуты
Країна
Україна
Продуктивність, л/год.
100
Габарити, мм
420 х 365 х 297
Гарантія
24 місяців
Фильтры для питьевой воды - мембранные фильтры
Етапи очищення
три
Якість очищення
без мінералів
Наявність насосу
ні
Стиль крана
модерн, одинарний
Тип фільтрації
зворотний осмос
Призначення фільтра
для ресторанів, офісу
Видаляє накип
так
Видаляє іржу
так
Тип колб
універсальний
Робоча температура
від 4 - 30 °C
Робочий тиск
від 2 до 5 атм
Розміщення
під мийкою


ДРЕНАЖНИЙ ХОМУТ

У системах зворотного осмосу хомут використовується для забезпечення зливу відпрацьованої брудної води в каналізацію. Ця необхідність викликана тим, що у зворотноосмотичних системах вода при проходженні через мембрану поділяється на два потоки: очищену воду, яка прямує в бак, і концентрат забруднювачів, що зливається в стік. Хомут кріпиться на коліно стічної труби раковини.


КЛЮЧ ДЛЯ КОЛБ

Ключ призначений для відкручування та закручування колб попереднього очищення при заміні картриджів після закінчення терміну їхньої служби.


КОМПЛЕКТ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ВОДОПРОВІДУ

Комплект призначений для якісного та міцного монтажу системи. При правильному встановленні комплект забезпечує захист від протікання та просте підключення фільтра до водопровідної системи.


ОДИНАРНИЙ КРАН STANDART

Кран обладнаний однією рукояткою та призначений для подачі очищеної води споживачеві. Сам кран виконаний і якісної сталі з хромованим покриттям для забезпечення відсутності корозії та продовження терміну служби, а елементи ущільнювачів, для забезпечення міцності, виконані з кераміки.


ТРИ МЕМБРАНИ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

У цій системі встановлено відразу три мембрани зворотного осмосу для підвищення продуктивності фільтра до необхідного рівня та підтримання терміну їхньої служби. Мембрани є найважливішими елементами системи зворотного осмосу. Завдяки пористості 0,0001 мкм, мембрани очищають воду на 99,8 % більшості забруднювачів, зокрема вірусів і бактерій. Виконані з високоміцного та високоякісного матеріалу - тонкоплівкового композиту.


ВУГІЛЬНИЙ ПОСТФІЛЬТР

Використовується у всіх мембранних системах очищення води. Призначений для нормалізації смакових та ароматичних властивостей води після проходження через мембрану. При включенні споживачем подачі води вона з бака направляється в постфільтр і тільки після цього потрапляє в кран подачі води.


КАРТРИДЖІ ПОПЕРЕДНЬОГО ОЧИЩЕННЯ

Картриджі призначені для попереднього очищення води перед проходженням через мембрану. Це продовжує термін служби мембрани. Зазвичай у комплект картриджів попереднього очищення входить два поліпропіленові картриджі різної пористості і вугільний, або навпаки. Такі фільтруючі елементи здатні видаляти з води більшість механічних домішок, органічні та хлорорганічні сполуки.