Код товару: 000349

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 6-50M (MO650MECOSTD)

  • -20%
  • Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 6-50M (MO650MECOSTD)

В наявності
6 314 грн
5 051 грн

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба

Ecosoft Standard 6-50M – фільтр зворотного осмосу від української компанії Ecosoft , який має 5 ступенів очищення. Система робить воду на 99,8% чистіше від усіх домішок, у тому числі різних мікроорганізмів, прибирає неприємні присмаки та запахи. Крім того, шоста сходинка фільтра збагачує воду корисними мінералами.

У системі фільтрації Standard 6-50M вода проходить 6 етапів обробки :

  1. Волокно 5 мкм від іржі, піску та металевих домішок;
  2. Активоване кокосове вугілля від хлору та органіки;
  3. Волокно 1 мкм від найменших частинок;
  4. Назад осмотична мембрана очищає воду на 99 %, пропускаючи її і відокремлюючи шкідливі домішки;
  5. Постфільтр для нормалізації смаку та запаху води;
  6. Мінералізатор для насичення корисними мікроелементами.

Завдяки фільтру чиста вода у Вашому будинку буде в постійному доступі і набуде джерельного солодкуватий смак. Крім того, після проходження п'яти етапів очищення вода не потребує кип'ятіння. Смак і аромат кави та чаю стануть природними, а страви Вашої домашньої кухні стануть набагато смачнішими. Встановивши систему Absolute 6-50M Ви отримуєте можливість дбати про своє здоров'я завдяки мінералізатору та корисним мікроелементам, якими він насичує питну воду.

Общие атрибуты
Бренд
Ecosoft
Країна
Україна
Продуктивність, л/год.
8,3
Габарити, мм
350х260х260
Гарантія
12 місяців
Фильтры для питьевой воды - мембранные фильтры
Етапи очищення
шість
Якість очищення
з мінералами
Наявність насосу
ні
Об’єм бака, л
8
Стиль крана
класичний, подвійний
Тип фільтрації
зворотний осмос
Призначення фільтра
для квартири
Корисний об’єм бака, л
до 4
Видаляє накип
так
Видаляє іржу
так
Тип колб
універсальний
Робоча температура
від 4 - 30 °C
Робочий тиск
від 2 до 6 атм
Матеріал бака
пластик
Габарити без бака
420х410х150
Розміщення
під мийкою


ПЛАСТИКОВИЙ НАКОПИЧУВАЛЬНИЙ БАК


Бак призначений для систем фільтрації зворотного осмосу. У ньому накопичується очищена мембраною вода. Бак виготовлений із якісного пластику, який зберігає якість заощадження очищеної води навіть за кілька років постійної роботи. Зверху на ньому розташований ніпель для стравлювання повітря.


ДРЕНАЖНИЙ ХОМУТ


У системах зворотного осмосу хомут використовується для забезпечення зливу відпрацьованої брудної води в каналізацію. Ця необхідність викликана тим, що у зворотноосмотичних системах вода при проходженні через мембрану поділяється на два потоки: очищену воду, яка прямує в бак, і концентрат забруднювачів, що зливається в стік. Хомут кріпиться на коліно стічної труби раковини.



КЛЮЧ ДЛЯ КОЛБ


Ключ призначений для відкручування та закручування колб попереднього очищення при заміні картриджів після закінчення терміну їхньої служби.


КОМПЛЕКТ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ВОДОПРОВІДУ


Комплект призначений для якісного та міцного монтажу системи. При правильному встановленні комплект забезпечує захист від протікання та просте підключення фільтра до водопровідної системи.


ПОДВІЙНИЙ КРАН STANDART


Кран обладнаний двома рукоятками та призначений для окремої подачі очищеної води з мінералами та без них споживачеві. Сам кран виконаний і якісної сталі з хромованим покриттям для забезпечення відсутності корозії та продовження терміну служби, а елементи ущільнювачів, для забезпечення міцності, виконані з кераміки.


МЕМБРАНА ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ


Є найважливішим елементом системи зворотного осмосу. Завдяки пористості 0,0001 мкм, мембрана очищує воду на 99,8 % більшості забруднювачів, зокрема вірусів і бактерій. Виконана з високоміцного та високоякісного матеріалу - тонкоплівкового композиту.


ВУГІЛЬНИЙ ПОСТФІЛЬТР


Використовується у всіх мембранних системах очищення води. Призначений для нормалізації смакових та ароматичних властивостей води після проходження через мембрану. При включенні споживачем подачі води вона з бака направляється в постфільтр і тільки після цього потрапляє в кран подачі води.


МІНЕРАЛІЗАТОР


Насичує воду корисними мікроелементами: кремнієм, магнієм, кальцієм та іншими. Необхідність мінералізатора зумовлена тим, що при очищенні води системою фільтрації змінюється її структура та мінеральний склад. Тому для підтримки корисності очищеної води так необхідний картридж.


КАРТРИДЖІ ПОПЕРЕДНЬОГО ОЧИЩЕННЯ


Картриджі призначені для попереднього очищення води перед проходженням через мембрану. Це продовжує термін служби мембрани. Зазвичай у комплект картриджів попереднього очищення входить два поліпропіленові картриджі різної пористості і вугільний, або навпаки. Такі фільтруючі елементи здатні видаляти з води більшість механічних домішок, органічні та хлорорганічні сполуки.