Код товару: 002267

Фільтр-колона Фільтр нового покоління для пом'якшення води BWT Perla Home


Немає в наявності
133 280 грн

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба

Ключові особливості

  • Інтелектуальній контроль Smart Metering за роботою установки
    З місця розташування клієнта оновлюються дані про роботу установки, повідомлення про помилки, інформація про витратні матері
  • Можливість підключення: GSM, WLAN і LAN
  • Вбудований електролізер для дезінфекції обладнання
  • Інтегрований AQA STOP

Опис

Перехід в нову еру компанії BWT

BWT Perla home — компактний пом’якшувач Simplex з розумною системою керування регенерацією.  

Дана установка характеризується більш широким спектром послуг, можливостями підключення та досконалим дизайном.

BWT Perla Home — практичне рішення для сімей, що споживають воду в звичайних обсягах. Колона з іонообмінним матеріалом видає до 1700 літрів шовковисто-м’якої перлинної води BWT на годину та автоматично очищується у періоди низького споживання води завдяки передбачливій системі керування регенерацією.


Це шедевр інновацій, з яким компанія BWT переходить в нову цифрову еру 

perla_catalog.jpg


Подвійна 24/7 установка компанії BWT для кришталевого очищення води поєднує в собі високоякісне очищення води та сучасні комунікаційні технології, а також абсолютно новий рівень відповідальності перед клієнтами та споживачами. 

Бездоганна експлуатаційна надійність й виняткова якість обслуговування є результатом цього «розумного» впровадження можливостей підключення в цьому новому поколінні пристроїв. 

Десятирічний досвід в поєднанні з найвищими стандартами сучасних інформаційних технологій — це рецепт успіху установки компанії BWT для кришталевого очищення води. При розробці даного пристрою людина знаходилася в абсолютному центрі.Те, що залишилося незмінним, — це тільки вищий клас якості компанії BWT, який пропонує ця система: вода у ванній кімнаті перетворюється в оздоровчий оазис: ніжна шкіра, блискуче волосся — це все завдяки перевіреній кришталево чистій воді компанії BWT. Крім цього білизна з найкращою водою від компанії BWT стає дуже м'якою і зберігає свою форму. Таке поєднання якості обслуговування на всіх рівнях більш ніж коли-небудь відрізняє бренд BWT: зручність використання системи на безпрецедентних рівнях в поєднанні з кращою якістю для кінцевих користувачів.


За допомогою м'якої, як шовк, кришталево чистої води компанії BWT Ви будете...

укр.png

Компактна

Ідеальна до найдрібніших деталей та менша за розміром, ніж будь-коли раніше. BWT Perla також зменшилася до ідеального розміру на своєму шляху в майбутнє. Більш вузька та низька, ніж її попередня модель, система також підходить для невеликих майстерень та підвальних приміщень.

BWT-E1-Kellerstrecke_Fliesen_F.jpg