Код товару: 000665

Фільтр-пом’якшувач Формула води IONIX SF 1465


В наявності
144 000 грн

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба
Фільтр пом'якшення води IONIX SF 1465 – високоякісна система очищення води від українського виробника Формула води. Фільтр пом'якшує воду шляхом видалення амонію, нітратів, нітритів та солей жорсткості: кальцію, магнію та інших.

Фільтруюче завантаження Smart Fusion – якісна розробка українських фахівців. Смола ефективно очищає та пом'якшує воду, а регенерація для продовження терміну та підтримки якісної роботи відбувається за рахунок промивання сольовим розчином.

Пом'якшення відбувається через заміну катіонів солей жорсткості (Ca, Mg) іонами натрію, які містяться в порах іонообмінного матеріалу. Окрім того, фільтри від виробника Формула Води відповідають європейським стандартам якості. Крім того, системи IONIX є економічнішими, ніж їхні конкуренти. Фільтруюче завантаження Smart Fusion вимагає для регенерації у 3,5 рази менше солі та у 2.5 рази менше води, що є великою перевагою. Також для відповідності європейським сертифікаціям якості при розробці фільтра звернули особливу увагу на принципи енерго- та ресурсозбереження.

Система повністю автоматизована та обладнана інтелектуальним клапаном автоматичного керування, що дозволяє економити свій час і не турбуватися про якість роботи системи.
Общие атрибуты
Бренд
Formula Vody
Країна
Україна
Гарантія
12 місяців
Бытовые фильтры - Магистральные фильтры
Продуктивність, м3/год.
4,3
Тип фільтрації
пом’якшення води
Розмір балона
1465
Фільтруюча засипка
Smart Fusion
Видаляє накип
так
Тип засипки
іонообмінна смола
Видаляє іржу
ні
Спосіб регенерації
промивання розчином солі
Об’єм засипки
150 л
Робоча температура
від 2 до 30 ℃
Робочий тиск
від 1,4 до 8,6 атм
Керуючий клапан
Clack WS1 Impression Plus
Тип корпусу
колона