Код товару: 001494

Гідроакумулятор Гідроакумулятор 100л ZILMET ultra-pro 10bar ВЕРТИКАЛЬНИЙ ( 1100010004 )


В наявності
9 302 грн

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба
Гідроакумулятор вертикальний 100 л ZILMET ultra-pro 10 bar
Виробництво - Zilmet
Країна виробництва – Італія
Об'єм – 100 л.
Тип – вертикальний
Застосування – питна вода, насоси та установки підвищення тиску.
Компанія ZILMET SpA – найбільший у Європі виробник мембранних розширювальних баків та гідроакумуляторів, а також резервуарів для насосів. Обсяги виробництва складають понад 30 000 готових виробів на день. Zilmet займає лідируючу позицію серед виробників подібної продукції.

Серія Ultra-Pro – розширювальні баки для холодної та гарячої води ємністю від 19 до 1000 літрів. Zilmet Ultra-Pro має горизонтальний або вертикальний корпус, виготовлений із високоякісної сталі та покритий захисною емаллю синього чи червоного кольору.
Простір гідроакумулятора розділено змінною мембраною на дві камери: водяну та повітряну. У повітряній камері знаходиться завантажене під тиском повітря. Контакт води з металевими поверхнями корпусу мембранного бака неможливий, тому що вся вода знаходиться у водяній камері - мембрані, матеріалом якої є зносостійкий гумовий матеріал, що не сприйнятливий до впливу бактерій і відповідає всім гігієнічним та санітарним нормам для питної води. З боку повітряної камери в корпусі мембранного бака розташований пневмоклапан, призначений для регулювання тиску повітря.
Матеріали:
Корпус – вуглецева сталь
Мембрана – бутіл
Фланець – гальванізована нержавіюча сталь
Колір синій
Баки ZILMET виконані з вуглецевої сталі, зварювальний процес за технологією MIG виключає появу внутрішніх шорсткостей та гострих країв, у гідроакумуляторах використовуються апробовані змінні мембрани.Технічні характеристики:
Максимальний робочий тиск – 10 бар
Попередньо встановлений тиск – 1.5 бара
Робоча температура від -10° до 99°

Переваги гідроакумуляторів Ultra Pro:
Гідроакумулятори Ultra Pro зі змінною мембраною з харчової гуми мають широку сферу застосування та можуть використовуватися з будь-якими типами відцентрових насосів та установками підвищення тиску. Корисний обсяг гідроакумуляторів набагато більше, ніж у звичайних розширювальних баків, крім того, вони економлять місце, захищають від гідроударів і знижують енергоспоживання. Широка лінійка, вертикальне та горизонтальне виконання, фланці з оцинкованої та нержавіючої сталі дозволяють застосовувати гідроакумулятори Zilmet у будь-яких сферах. Гідроакумулятори, що поставляються, тестуються на заводі-виробнику і сертифікуються відповідно до вимог European Directive 97/23/EC. Надійна фіксація мембрани усередині бака гарантує максимальний термін служби. Гідроакумулятори мають практично необмежений термін служби, оскільки мембрана може бути замінена.
Общие атрибуты
Бренд
Zilmet
Країна
Італія