Код товару: 001830

Гідроакумулятор Гідроакумулятор з фіксованою мембраною 12л ZILMET HYDRO-pro 10bar ( 11A0001200 )


Закінчується
1 529 грн

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба
Гідроакумулятор з фіксованою мембраною 12 л ZILMET HYDRO-pro 10bar
Виробництво - Zilmet
Країна виробництва – Італія
Об'єм – 12 л.
Тип – вертикальний
Тип мембрани – фіксована
Застосування – електричні насоси, водонагрівачі, запобігання гідравлічним ударам.
Компанія ZILMET SpA – найбільший у Європі виробник мембранних розширювальних баків та гідроакумуляторів, а також резервуарів для насосів. Обсяги виробництва складають понад 30 000 готових виробів на день. Zilmet займає лідируючу позицію серед виробників подібної продукції.

Особливості баків Zilmet HYDRO-PRO:
У баку не відбувається змішування води та повітря, виключається будь-яка можливість попадання повітря до замкнутої системи, що захищає її від корозії. Коли насос починає працювати, вода надходить у гідроакумулятор, заповнюючи його порожнину. При досягненні в камері максимального значення тиску насос відключається, бак максимально заповнений. Коли вода знову знадобиться, тиск у пневматичній частині бака виштовхне воду в систему. Бак Zilmet HYDRO-PRO не накопичує, а віддає всю воду, що надійшла, зменшуючи кількість стартів насоса. Баки HYDRO-PRO компанії Zilmet перед відправкою із заводу проходять тестування та заправляються повітрям (встановлюється початковий тиск).
Матеріали:
Корпус – вуглецева сталь
З'єднання - вуглецева сталь
Мембрана – бутіл
Колір синій
Корпус бака виконаний із сталі та оснащений повітряним клапаном. Зварювальний процес за технологією MIG виключає появу внутрішніх шорсткостей та гострих кромок, що запобігає пошкодженню діафрагми, яка поділяє повітряну порожнину та теплоносій. Внутрішнє епоксидне покриття бака запобігає розвитку корозії.


Технічні характеристики:
Максимальний робочий тиск – 10 бар
Попередньо встановлений тиск – 2 бари
Робоча температура від -10° до 99°

Переваги гідроакумуляторів HYDRO-pro:
- компактний дизайн,
- Безшовна спеціально спроектована діафрагма дозволяє уникнути накопичення
осаду в баку та розмноження бактерій.
- відповідають міжнародним нормам для використання з питною водою (гідроакумулятори, що поставляються, тестуються на заводі-виробнику та сертифікуються відповідно до вимог European Directive 97/23/EC. )
Общие атрибуты
Бренд
Zilmet
Країна
Італія