Код товару: 002223

Змінна мембрана Гумова мембрана для бака Сristal 50л


В наявності
395 грн

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба
Гумова мембрана для бака VOLKS 50 л
Виробництво - VOLKS
Країна виробництва - Німеччина
Обсяг гідроакумулятора: 50 л
Мембрана гумова VOLKS для гідроакумулятора - є головною складовою розширювальних баків в системах водопостачання.
Матеріал мембрани VOLKS не має запаху, володіє в великим ресурсом роботи.
Матеріал: EPDM
Діапазон робочих температур: -10 С... + 90 С
Максимальний тиск 10 бар

Етилен - пропілен - дієн - каучук (EPDM).
Гума EPDM, що застосовується для виготовлення мембран, є сополімер етилену, пропілену з добавкою диенов і додатковими армирующими добавками технічного вуглецю. Мембрани з EPDMобладают високим ступенем стійкості до атмосферного впливу і стійкістю до озону (кисню). Змінні мембрани VOLKS з EPDM характеризуються найвищою еластичністю, відмінною стійкістю до статичних і циклічних деформуючим навантаженням, високою термостійкістю, відносно низькою газопроницаемостью і низькою ползучестью.
Змінні мембрани VOLKS з EPDM виявляють стійкі до дії органічних і неорганічних кислот, спиртів, водяної пари, морської води. При цьому змінні мембрани з гуми EPDM не повинні застосовуватися з водою або теплоносіями, що містять нафтопродукти, мінеральні масла, ароматичні або хлоровані вуглеводні, високі концентрації гликолей, що в комбінації з іншими факторами (високою температурою, високими динамічними і статичними навантаженнями) може викликати швидке старіння , набухання або утворення тріщин, руйнування мембрани.
Такий набір експлуатаційних характеристик і умовно низька ціна роблять цей матеріал найбільш придатним для виготовлення змінних мембран для розширювальних баків і багатофункціональних гідроаккумуляторовс широким діапазоном застосування.
Общие атрибуты
Бренд
VOLKS
Країна
Китай