Код товару: 001692

Механічний картридж Картридж для усунення заліза Bio+ systems IRC-10L Big Blue 10″


В наявності
920 грн

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба
Картридж для усунення заліза Bio + systems IRC-10L Big Blue 10 ″

Виробник - BIO + SYSTEMS

Картридж знезалізнення знижує вміст заліза у воді, а також видаляється марганець і алюміній. Забирається металевий запах і смак з води, захищає побутові прилади від передчасного ремонту.

Надмірна кількість заліза негативно впливає на здоров'я людини і також негативно впливає на працездатність побутових приладів. Підвищений вміст заліза залишає іржаві сліди на сантехніці, має неприємний присмак металу, ніж псує сприйняття приготованих страв і залишає розводи на білизні після прання.

Крім цього наявність заліза у воді знижує ефективність фільтрів, тому добре, коли до складу фільтра входить знезалізнюють картридж, або ж обезжелезіватель встановлений окремо. Картридж для усунення заліза IRC-10L використовується для установки в стандартні 10 ″колби і може використовуватися як окремо, так і в комплексі з іншими системами очищення води.

Діюча речовина (Birm) в картриджі - інертний, гідрофільний, структурований матеріал з розвиненою поверхнею, що містить комплекс функціональних груп, що забезпечують витяг сполук заліза в будь-яких формах з води технічного та питного призначення. Картридж переводить розчинний (двовалентне) в нерозчинну форму, а також витягує з води нерозчинний (тривалентне) залізо.
Перед першим використанням картриджа необхідно злити 7 - 10 літрів очищеної води.
Картридж призначений для магістральних фільтрів підвищеної продуктивності Big Blue 10 ″.

Розмір: 10 ″х 4,5″
Ресурс: 10 000 л
Общие атрибуты
Бренд
Bio+ Systems
Країна
Україна