Код товару: 000209

Фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6

 • Подарунок
 • Фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6

В наявності
11 799 грн
Акція! Знижка або подарунок на вибір до кожного замовлення.

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба


Фільтр зворотного осмосу Leaderfilter Standart RO-6 – шестиступінчаста система очищення з мінералізатором, яка чудово підходить для очищення питної води від накипу, металевих частинок, іржі, органічних домішок, вірусів та бактерій. Система зроблена з якісного пластику та оснащена подвійними ущільнювачами, що забезпечує її надійність, також вона є недорогою в обслуговуванні. Набори картриджів для неї досить дешеві порівняно з іншими, хоча працюють на такому ж хорошому рівні.

Система фільтрації Standart RO-6 має 6 етапів обробки води :

 • Волоконний картридж 5 мкм для очищення від іржі, металів, піску.
 • Вугільний картридж для очищення від хлору та органічних елементів.
 • Волоконний картридж 1 мкм для очищення найменших забруднень.
 • Назад осмотична мембрана для очищення води на 99%.
 • Вугільний постфільтр для нормалізації смакових та ароматичних якостей.
 • Мінералізатор для насичення очищеної води корисними елементами.

 • Перевагою цього фільтра є те, що перша колба у фільтрі прозора. Це дозволить Вам стежити за рівнем забруднення та міняти картриджі вчасно. Крім того, колби у системі стандартного розміру, тому Ви можете підібрати колби від будь-якого виробника, які підійдуть саме Вам.

  Общие атрибуты
  Бренд
  Leaderfilter
  Країна
  США
  Продуктивність, л/год.
  11,875
  Габарити, мм
  400x280
  Гарантія
  12 місяців
  Фильтры для питьевой воды - мембранные фильтры
  Етапи очищення
  шість
  Якість очищення
  з мінералами
  Наявність насосу
  ні
  Об’єм бака, л
  16
  Стиль крана
  класичний, подвійний
  Тип фільтрації
  зворотний осмос
  Призначення фільтра
  для квартири
  Корисний об’єм бака, л
  до 8
  Видаляє накип
  так
  Видаляє іржу
  так
  Тип колб
  універсальний
  Робоча температура
  від 4 - 38 °C
  Робочий тиск
  від 2,8 до 6 атм
  Матеріал бака
  метал
  Габарити без бака
  400х150х450
  Розміщення
  під мийкою


  МЕТАЛЕВИЙ НАКОПИЧУВАЛЬНИЙ БАК

  Бак призначений для систем фільтрації зворотного осмосу. У ньому накопичується очищена мембраною вода. Бак виготовлений із якісної сталі та зверху покритий спеціальною емаллю. Зверху на ньому розташований ніпель для стравлювання повітря.


  ДРЕНАЖНИЙ ХОМУТ

  У системах зворотного осмосу хомут використовується для забезпечення зливу відпрацьованої брудної води в каналізацію. Ця необхідність викликана тим, що у зворотноосмотичних системах вода при проходженні через мембрану поділяється на два потоки: очищену воду, яка прямує в бак, і концентрат забруднювачів, що зливається в стік. Хомут кріпиться на коліно стічної труби раковини.


  КЛЮЧ ДЛЯ КОЛБ

  Ключ призначений для відкручування та закручування колб попереднього очищення при заміні картриджів після закінчення терміну їхньої служби.


  КОМПЛЕКТ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ВОДОПРОВІДУ

  Комплект призначений для якісного та міцного монтажу системи. При правильному встановленні комплект забезпечує захист від протікання та просте підключення фільтра до водопровідної системи.


  ПОДВІЙНИЙ КРАН MINI MODERN

  Гарний та компактний кран, обладнаний двома рукоятками, призначений для окремої подачі очищеної води з мінералами та без них споживачеві. Сам кран виконаний і якісної сталі з хромованим покриттям для забезпечення відсутності корозії та продовження терміну служби, а клапани для забезпечення міцності виконані з кераміки.


  МІНЕРАЛІЗАТОР

  Насичує воду корисними мікроелементами: кремнієм, магнієм, кальцієм та іншими. Необхідність мінералізатора обумовлена тим, що з очищення води системою фільтрації змінюється її структура і мінеральний склад. Тому для підтримки корисності очищеної води так необхідний картридж.


  МЕМБРАНА ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

  Є найважливішим елементом системи зворотного осмосу. Завдяки пористості 0,0001 мкм, мембрана очищає воду на 99,8 % більшості забруднювачів, зокрема вірусів і бактерій. Виконана з високоміцного та високоякісного матеріалу - тонкоплівкового композиту.


  ВУГІЛЬНИЙ ПОСТФІЛЬТР

  Використовується у всіх мембранних системах очищення води. Призначений для нормалізації смакових та ароматичних властивостей води після проходження через мембрану. При включенні споживачем подачі води вона з бака направляється в постфільтр і тільки після цього потрапляє в кран подачі води.


  КАРТРИДЖІ ПОПЕРЕДНЬОГО ОЧИЩЕННЯ

  Картриджі призначені для попереднього очищення води перед проходженням через мембрану. Це продовжує термін служби мембрани. Зазвичай у комплект картриджів попереднього очищення входить два поліпропіленові картриджі різної пористості і вугільний, або навпаки. Такі фільтруючі елементи здатні видаляти з води більшість механічних домішок, органічні та хлорорганічні сполуки.