Код товару: 001993

Свердловинний насос OPTIMA PM 3SDm2,5/20 0,75 кВт 90м з підвищеною стійкістю до піску + 55 м кабель


В наявності
9 897 грн

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба
Насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску 3 ″OPTIMA PM 3SDm2.5 / 20 0.75 кВт 90м NEW
Кабель- 55 метрів
У нових моделях свердловинних насосах OPTIMA за рахунок підвищення кількості робочих кілець збільшені максимальний напір і максимальна продуктивність.
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки

Насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску OPTIMA PM 3SDm2.5 / 20 0.75 кВт 90м діаметром 3 ″призначений для подачі води з свердловин (діаметром від 3″ або 76 мм) і відкритих водойм з глибиною більше ніж 9 м, коли використання поверхневого насоса неможливо або недоцільно.

Принцип роботи:
Насос OPTIMA PM 3SDm2.5 / 20 0.75 кВт 90м складається з двох частин: двигун в нижній частині і насос у верхній частині, жорстко з'єднані між собою зубчастої муфтою міжнародного стандарту Nema і має забір води в середній частині корпусу. Насос относятітся до насосів відцентрового типу і має багатоступеневу конструкцію і «плаваючі» робочі колеса, завдяки яким реалізується підвищена стійкість до піску (до 1000 г / м3).
Забруднення робочих коліс зазвичай виникає при зупинці насоса. Коли насос запускається, осад надає надзвичайно руйнівний вплив на поверхні робочих коліс і дифузорів. Технологія «плаваючого» робочого колеса, дозволяє значно знизити наслідки тертя піску об стінки лопаток і поверхні робочих коліс і дифузорів. Робочі колеса в цьому випадку закріпленні жорстко, а мають незначний люфт вздовж вала.
При включенні насоса обертанням робочого колеса потік води нагнітається між робочим колесом і дифузором. Тиск, який утворився, піднімає робоче колесо. При цьому осад піску виноситься потоком, частина якого проходить нижче робочого колеса, не руйнуючи його. Глибинні відцентрові насоси відрізняються високим рівнем ККД, який може досягати 70%.

Конструктивні особливості:
OPTIMA PM 3SDm2.5 / 20 0.75 кВт 90м оснащений асинхронним однофазними двигуном з коротко замкнутим ротором і «плаваючим» робочим колесом, для реалізації підвищеної стійкості до піску. Двигун заповнений спеціальним мінеральним маслом для ефективного охолодження (тепловіддачі в навколишнє середовище), а також для змащення й охолодження підшипників і механічного ущільнення.
Масло сертифіковане для контакту з харчовими продуктами. У разі витоку запах, і колір води не змінюється, небезпеки забруднення немає. Вал і корпус електродвигуна виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304. У нижній частині підшипник радіально - опорний, витримує осьові навантаження, у верхній частині двигуна - радіальний.

Технічні характеристики:
- Максимальна продуктивність до 3 м3 / год;
- Діаметр підключення - 1 ″
- Максимальний напір - 90 м;
- Температура води, що перекачується до 35. ° С;
- Максимальний вміст піску 1000 г / м3.
Общие атрибуты
Бренд
Optima
Країна
Польща
Насоси - електронасоси
Вага брутто (кг.)
20.540000
Діаметр підключення
2,5″
Об'єм (м³)
0.030000
Серія
PM SDm
Потужність, Вт
750