Код товару: 001587

Насосна станція Optima QB60 ″MINI″


В наявності
2 837 грн

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба
Насосна станція Optima QB60 ″MINI″

Виробник Польща
Гарантія 2 роки

Комплектація
Насос вихровий Optima QB60 L 0,37 кВт з латунним колесом
Гідроакумулятор на 2 літри.

Гідравлічні характеристики насосних станцій повністю відповідають гідравлічним характеристикам насосів, на базі яких складено насосну станцію.

Автоматичні насосні станції Optima використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т. ін. Завдяки своєму принципу дії, ці установки допомагають з успіхом вирішувати проблеми, що виникають у випадках, коли потік води не забезпечує необхідний тиск або об'єкт поставляється водою з накопичувальної ємності, колодязі або свердловини.
Призначена для установки в індивідуальних системах водопостачання, перекачування чистої води з колодязів, свердловин і відкритих водойм. Також можуть застосовуватися для поливу городів, зрошення садів і т.д.
Принцип роботи станції
Автоматичні насосні станції Optima складаються з насоса, комплекту автоматики (реле тиску і манометра), і накопичувальної ємності. Реле тиску керує роботою насоса для підтримки тиску в заданому діапазоні. Наявність манометра дозволяє контролювати тиск. Накопичувальна ємність сприяє комфортному споживання води.

Насос вихровий Optima QB60 L 0,37 кВт застосовується там, де необхідно отримати високий тиск з невеликою продуктивністю для перекачування чистої води без абразивних частин і хімічно неагресивних рідин.
Завдяки надійності, простоті в експлуатації і економічності, цей насос знайшов своє застосування, перш за все в побуті, зокрема для автоматичної подачі води, в комплексі з невеликими резервуарами і автоматичними агрегатами підтримки тиску, поливання городів, садів, для компенсації недостатнього тиску у водопровідній мережі.
Маленький, компактний, недорогий, простий і надійний вихровий насос QB 60L в багатьох випадках прийде на допомогу. Вихровий насос QB 60L цілком може забезпечити поливом невелику ділянку. Ідеальне співвідношення ціна-якість-продуктивність. Запорукою тривалої і надійної експлуатації служить проста конструкція з чавунною насосної камерою і латунним робочим колесом.

Принцип роботи.

Вихрові насоси відносяться до машин тертя. Робоче колесо вихрового насоса аналогічна колесу відцентрового насоса, всмоктує рідину з внутрішньої частини каналу і нагнітає її в зовнішнє, в результаті чого виникає поздовжній вихор. При проходженні рідини через робоче колесо в вихровому насосі, як і в відцентровому, збільшується кінетична енергія рідини (збільшується її швидкість) і потенційна енергія тиску.
Робоча частина насоса є робоче колесо з радіальними лопатками. Колесо крутиться в циліндричному корпусі з малими торцевими зазорами. Рідина надходить через всмоктувальний отвір в канал, переміщається по ньому робочим колесом і викидається через вихідний отвір.


Переваги даної моделі
 Тиск в 3-7 разів більший при однакових розмірах і частоті обертання робочого колеса;
 Проста і дешева конструкція;


Конструктивні особливості.

 Насосна частина виготовлена з чавуну з нержавіючої вставкою запобігає «доторканню» робочого колеса при тривалій перерві в роботі.
 Робоче колесо - з латуні.
 Вал двигуна із нержавіючої сталі.
 Механічне ущільнення з кераміки і графіту.
 Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
 Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
 Ступінь захисту двигуна IP44.
 Клас ізоляції F.
 Напруга мережі: 230V - 50Hz.
 Термозахисне реле вбудовано в двигун.Технічні характеристики:
Вхідне з'єднання 1 ''
Вихідне з'єднання 1 ''
Кількість робочих коліс 1
Кількість обертів 2850 об./ хв.
Потужність 0,37 кВт
Напруга 220-240В
Максимальна глибина підйому води 6 м
Макс.температура рідини +40
Макс.продуктивність 2,3 м3 / год
Тиск - до 40 метрів
Общие атрибуты
Бренд
Optima
Країна
Польща
Насоси - електронасоси
Вага брутто (кг.)
6.950000
Об'єм (м³)
0.017000
Потужність, Вт
370