Код товару: 000582

Фільтр зворотного осмосу Platinum Wasser Ultra 7

  • Подарунок
  • Фільтр зворотного осмосу Platinum Wasser Ultra 7

В наявності
9 890 грн
Акція! Знижка або подарунок на вибір до кожного замовлення.

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба


Platinum Wasser Ultra 7 – високоякісна система фільтрації від німецького виробника. Фільтр виготовлений із матеріалів найвищої якості та має європейську сертифікацію.


Купуючи систему Platinum Wasser, Ви отримуєте величезні переваги за досить невисоку ціну. Смак та аромат Вашої домашньої їжі, чаю та кави розкриються по-новому. Подвійні ущільнювачі забезпечать підвищену надійність системи. Крім того, картриджі в системі мають досить високий ресурс, тому їх не доведеться міняти надто часто.

У системі фільтрації Platinum Wasser Ultra 7 вода проходить 7 етапів обробки :

  1. Картридж механічної очистки пористістю 5 мкм видаляє іржу, пісок та інші механічні домішки.
  2. Картридж із пресованого активованого вугілля очищає від хлору та органічних сполук.
  3. Додатковий поліпропіленовий картридж 1 мкм пористістю видаляє залишкові забруднення.
  4. Мембрана зворотного осмосу на 98% очищає воду від найменших частинок, зокрема вірусів та бактерій.
  5. Вугільний постфільтр нормалізує смакові та ароматичні властивості очищеної води.
  6. Мінералізатор насичує воду корисними мікроелементами за допомогою природного турмаліну.
  7. Біокерамічний картридж структурує воду, нормалізує її рівень рН і, як наслідок, робить очищену воду живішою.

Всі картриджі системи є універсальними, тому Ви зможете користуватися картриджами будь-яких інших виробників. Для підтримки якості роботи фільтра рекомендуємо регулярно міняти їх вчасно. Картриджі попереднього очищення - раз на 4-6 місяців; вугільний постфільтр, мінералізатор та біокерамічний картридж - раз на рік; а мембрану – раз на 2-3 роки.

Общие атрибуты
Бренд
Platinum Wasser
Країна
Німеччина
Продуктивність, л/год.
11,875
Габарити, мм
330x235
Гарантія
24 місяців
Фильтры для питьевой воды - мембранные фильтры
Етапи очищення
сім
Якість очищення
з мінералами
Наявність насосу
ні
Об’єм бака, л
12
Стиль крана
класичний, подвійний
Тип фільтрації
зворотний осмос
Призначення фільтра
для квартири
Корисний об’єм бака, л
до 9
Видаляє накип
так
Видаляє іржу
так
Тип колб
універсальний
Робоча температура
від 2 - 38 °C
Робочий тиск
від 2,2 - 6 атм
Матеріал бака
пластик
Габарити без бака
400x360x150
Розміщення
під мийкою


ПЛАСТИКОВИЙ НАКОПИЧУВАЛЬНИЙ БАК


Бак призначений для систем фільтрації зворотного осмосу. У ньому накопичується очищена мембраною вода. Бак виготовлений із якісного пластику, який зберігає якість заощадження очищеної води навіть за кілька років постійної роботи. Зверху на ньому розташований ніпель для стравлювання повітря.


ДРЕНАЖНИЙ ХОМУТ


У системах зворотного осмосу хомут використовується для забезпечення зливу відпрацьованої брудної води в каналізацію. Ця необхідність викликана тим, що у зворотноосмотичних системах вода при проходженні через мембрану поділяється на два потоки: очищену воду, яка прямує в бак, і концентрат забруднювачів, що зливається в стік. Хомут кріпиться на коліно стічної труби раковини.КЛЮЧ ДЛЯ КОЛБ


Ключ призначений для відкручування та закручування колб попереднього очищення при заміні картриджів після закінчення терміну їхньої служби.


КОМПЛЕКТ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ВОДОПРОВІДУ


Комплект призначений для якісного та міцного монтажу системи. При правильному встановленні комплект забезпечує захист від протікання та просте підключення фільтра до водопровідної системи.


ПОДВІЙНИЙ КРАН STANDART


Кран обладнаний двома рукоятками та призначений для окремої подачі очищеної води з мінералами та без них споживачеві. Сам кран виконаний і якісної сталі з хромованим покриттям для забезпечення відсутності корозії та продовження терміну служби, а елементи ущільнювачів, для забезпечення міцності, виконані з кераміки.


МЕМБРАНА ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ


Є найважливішим елементом системи зворотного осмосу. Завдяки пористості 0,0001 мкм, мембрана очищує воду на 99,8 % більшості забруднювачів, зокрема вірусів і бактерій. Виконана з високоміцного та високоякісного матеріалу - тонкоплівкового композиту.


ВУГІЛЬНИЙ ПОСТФІЛЬТР


Використовується у всіх мембранних системах очищення води. Призначений для нормалізації смакових та ароматичних властивостей води після проходження через мембрану. При включенні споживачем подачі води вона з бака направляється в постфільтр і тільки після цього потрапляє в кран подачі води.


МІНЕРАЛІЗАТОР


Насичує воду корисними мікроелементами: кремнієм, магнієм, кальцієм та іншими. Необхідність мінералізатора зумовлена тим, що при очищенні води системою фільтрації змінюється її структура та мінеральний склад. Тому для підтримки корисності очищеної води так необхідний картридж.БІОКЕРАМІЧНИЙ КАРТРИДЖ


Виготовляється з використанням природних мінералів, у більшості випадків – турмаліну. Його основне завдання – структуризація води. Крім того, така вода корисніша для організму і легше засвоюється.


КАРТРИДЖІ ПОПЕРЕДНЬОГО ОЧИЩЕННЯ


Картриджі призначені для попереднього очищення води перед проходженням через мембрану. Це продовжує термін служби мембрани. Зазвичай у комплект картриджів попереднього очищення входить два поліпропіленові картриджі різної пористості і вугільний, або навпаки. Такі фільтруючі елементи здатні видаляти з води більшість механічних домішок, органічні та хлорорганічні сполуки.