Таблетована сіль

Хіт продажів
Таблетована сіль ECOSIL 25 кг (KECOSIL)

Код товару: 000463

Таблетована сіль ECOSIL 25 кг (KECOSIL)


698 грн

2

На складі

Ключові особливості ..

: Ecosoft
: Україна
Хіт продажів
Таблетована сіль  CIECH 25 кг

Код товару: 001416

Таблетована сіль CIECH 25 кг


540 грн

3

На складі

Купить таблетовану сіль CIECH - Польська сіль, яку  можна придбати у магазині Waters оптом та в..

: CIECH
: Україна

Код товару: 002451

Таблетована сіль BWT PERLA TABS 25 кг (51998)


986 грн

0

На складі

Ключові особливості ..

: BWT
: Австрія

Код товару: 002270

Таблетована сіль BWT PERLA TABS 10 кг (51999)


590 грн

0

На складі

Ключові особливості ..

: BWT
: Австрія

Код товару: 001532

Сіль поліфосфатна розф. 0.5кг (Італія)


336 грн

0

На складі

Сіль поліфосфатна розф. 0.5кг (Італія)Змінна засипка для фільтрів -пом'я..

: Без бренду
: Італія

Код товару: 001844

Сіль поліфосфатна розф. 0.25кг (Італія)


215 грн

0

На складі

Сіль поліфосфатна розф. 0.25кг (Італія)Змінна засипка для фільтрів -пом'..

: Без бренду
: Італія

Код товару: 002739

Organic 25 кг


699 грн

0

На складі

Таблетована сіль від українського бренду Organic є ідеальним рішенням для регенерації фільтрів пом'я..

: Organic
: Україна
Таблетована сіль Купити Таблетовану сіль - це пресована екстра сіль NaCl у вигляді "таблеток", що використовується в системах очищення води, які мають функцію регенерації. Ця сіль є харчовою, основні функції таблетованої солі полягають у тому, щоб іонами натрію замінити іони кальцію в реагентному завантаженні колони - фільтра для води. Таким чином ресурс  робочого елементу - завантаження у колоні практично безмежний за виключенням рідких випадків.

Про якісну таблетовану сіль Organic та Ciech

Купити якісну таблетовану сіль, як вважають багато користувачів фільтрів для води, можна замінити дешевою сіллю кухонного призначення. Так, теоретично можна, однак потрібно розуміти, що такі методи мають наслідки.

По-перше, і саме не приємне - це відкладення осаду на дні баку у вигляді сольового каменю, який практично не можна видалити не пошкодивши при цьому бак.

По-друге це відкладення осаду на механізмах реагентного клапану, сервіс якого досить не дешевий.

По-третє, іонообмінні смоли, що промиваються сольовим розчином, втрачають КПД через домішки у сольовому розчині - реагентні завантаження в колонах очищення води дуже негативно реагують на механічні частинки, які попередньо не були очищені у воді.

Отже, для якісного помякшення води, потрібно купити якісну таблетовану сіль.  Сіль для очищення води має ряд переваг на відміну від звичайної кухонної солі: Таблетована сіль польська або мозирьсоль якісно спресована та повільно розчиняється у воді по мірі насичення водою солі, не розпадається, та рівномірно насичує воду натрієм. Сіль не дає кам'яного осаду та, за рахунок високого ступеню очищення та вільної циркуляції води між таблетками солі, не дає осаду на елементах системи очищення води. Таблетована сіль завжди рівномірно розчиняється у воді, що значно полегшує роботу персоналу на великих підприємствах де швидкість використання солі більше 100 кг на день. Виробництво якісної таблетованої солі досить складне та потребує значних витрат для досягнення якісної чистої солі. Тому ціна такої солі не може бути дуже дешевою. Однак купити в Україні дешеву таблетовану сіль цілком можливо. Як правило - це фальсифікат і підробка під виглядом якісної польської чи німецької таблетованої солі і з першим використанням такої солі це не можливо зрозуміти. Як правило, польська сіль, яка всюди коштує 450 -500 грн., не може коштувати 400 грн. Імовірність підробки дуже висока, якщо розрахувати транспортні витрати на привезення імпортної солі, це можна відразу зрозуміти. Імпортна сіль - теж різної якості. 

Купити Польську таблетовану сіль або турецьку сіль Tablet Tuz, Екософт чи Organic або таблетовану сіль Біроруську - Мозирь соль - має велике значення! Проведемо короткий огляд виробників солі та якості, та визначимо рейтинг виробників солі за версією магазину фільтрів для води Waters. Сіль відрізняється між собою ступенем очищення та методами пресування. Методи якими перевірялась якість соль не є науковими, і кожен це може виконати у домашніх умовах. За нашими дослідами отримали натупні результати.

Польська таблетована сіль Ciech або Organic мішок 25 кг

Сіль Ciech купити у Києві можна оригінал у нашому магазині Waters. Таблетки солі - візуальні чисті сіль без домішок, сіль розчиняється рівномірно, усі таблетки рівномірно зменшились в об'ємі та жодна таблетка не розпалась. Сольовий розчин чистий, без жодних домішок.

Таблетована сіль Ecosoft Ecosil, BWT та Aquaro мішок 25 кг.

Результат схожий на куплену таблетовану сіль польського виробника Ciech. Якісна спресована сіль без домішок, сольовий розчин Чистий таблетки у розчині не розпадаються осаду немає.

Таблетована сіль Мозирь мішок 25 кг.

Результат аналогічний попереднім, сіль чиста таблетки схожі на польську сіль або на сіль Екософт. Сіль таблетована у мішках місцями пошкоджена а з 25 розчинених таблеток 2 таблетки розчинились майже повністю. Сольовий розчин чистий.

Турецька сіль Tablet Tuz таблетована 25 кг

Сіль на відміну від інших виробників має ромбовидну форму, не зовсім чиста, присутні домішки. Розчиняється не рівномірно. Щільність таблеток є рівною, деякі розчиняються відразу у воді, а деякі взагалі не розчинились.

На наших реалізованих об'єктах ми використовуємо та рекомендуємо клієнтам купувати Польську сіль або Білоруську - Мозирь сіль, яка є трішки дешевше, а по якості майже однакова.

Де придбати якісну таблетовану сіль?

Польську таблетовану сіль можна придбати у нас на складі за адресом - м. Київ, Чайки, Брест Литовське шосе 4 км. перший розворот на Чайки, вул. Зв'язківців 1, або в магазині Waters, по вул. Василя Стуса 35/37 біля м. Академмістечко або м. Житомирська. Сіль продається оптом за попереднім замовленням або у роздріб.