Промивання мембрани зворотного осмосу 3020, 4040, 4021, 2540, 8040

Промивання мембрани зворотного осмосу виконується для підтримки продуктивності та ефективності роботи системи зворотного осмосу напівпромислового або промислового типу. Хім. промивка мембрани осмосу збільшує термін служби самої мембрани, що значно заощаджує ваш бюджет.

Ми промиваємо мембрани типорозміром 3020, 4040, 4021, 2540, 8040.

Вартість промивання мембран у нашому цеху:

  • 3020 – 850 грн.
  • 4040 – 1200 грн.
  • 4021, 2540 – 1100 грн.
  • 8040 – 3500 грн.

Консервація мембрани у вакуумний пакет – 50 грн.

Замовити промивання мембран можна за телефоном: (063)275–80–24

Фото до промивання мембран 3020 та 4040


Фото після промивання мембран 3020 та 4040Чому забруднюється мембрана осмосу?

Під час роботи системи зворотного осмосу вода проходить через мембрану під високим тиском, таким чином відокремлює молекули води від частинок осадових механічних забруднень, мінералів, бактерій, солей та інших домішок. Таким чином, згодом у мембрані формується осадовий шар, який не дозволяє їй якісно виконувати свої функції, а саме – продавлювати воду у потрібному обсязі через мембрану. Це призводить до неприємних наслідків у роботі у вигляді низької продуктивності мембрани зворотного осмосу, високого тиску перед мембраною і, як наслідок, збільшення ймовірності виходу з ладу насоса підвищення тиску.

Для запобігання такому розвитку подій необхідно проводити промивання мембран, як тільки її продуктивність впала на 30%, у крайньому випадку на 50%. Що раніше здається мембрана на промивання, то більше шансів відновити її до 100% продуктивності.

Промивання мембран забезпечить якісне видалення забруднень, що утворилися у процесі використання системи. Це забезпечить продовження терміну служби мембрани промислового типу до 4 років, при цьому якість очищення підтримується на початковому рівні.

Для кожного користувача термін служби промислової мембрани буде різним залежно від частоти використання та ступеню забруднення, але в середньому оптимальним терміном використання є тривалість не більше півроку.

Рівень забруднення мембрани залежить від великої кількості факторів. Конкретні мембрани можуть не справлятися з певними домішками у воді та їх продуктивність може змінюватись в залежності від якості води, що входить у систему, тому перед мембраною вода повинна проходити попереднє очищення.

Несвоєчасна заміна складових попереднього очищення може призвести до незворотних пошкоджень та забруднення мембрани зворотного осмосу.

Основні причини забруднення мембран зворотного осмосу:

    - Невідповідна методика підготовки води або її відсутність.

    - Невідповідне дозування реагентів у воді.

    - Зміна кількості домішок (органічних, металевих сполук, солей тощо) у воді, що входить в мембрану.

Правильна експлуатація фільтруючого обладнання полягає не тільки у своєчасній заміні очищувальних матеріалів, а й у контролі якості води, що використовується. Для підтримки рівня ефективності системи зворотного осмосу необхідно проводити аналіз у спеціальних лабораторіях. Відповідно до цього ви зможете правильно підібрати систему попереднього очищення та убезпечити своє обладнання. Тільки так можна досягти високого рівня якості очищення, зберігаючи при цьому мембрану в робочому чистому стані якомога довше.

Популярним методом очищення промислових мембран зворотного осмосу є хімічне промивання. Її необхідно проводити у спеціальних умовах із підтриманням правильної технології. Таке промивання дозволяє швидко та якісно очистити мембрану, не ушкоджуючи при цьому її структуру.

Хімічна промивка мембран зворотного осмосу промислового типу виконується досить м’якими засобами і складається з декількох етапів:

    - Промивання в лужному середовищі для видалення частинок мулу та інших різноманітних органічних сполук.

    - Кислотне промивання, яке дозволяє видалити металеві сполуки: заліза, марганцю, алюмінію, а також частинки карбонатів та їх відкладень.

При здійсненні хімічного промивання необхідно підтримувати в системі відповідний температурний режим і рівень кислотності, а також необхідно контролювати тиск інтенсивність потоку очищувальної рідини.