Код товару: 000029

Фільтр зворотного осмосу Raifil GRANDO 6

  • Подарунок
  • Фільтр зворотного осмосу Raifil GRANDO 6

В наявності
9 632 грн
Акція! Знижка або подарунок на вибір до кожного замовлення.

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба


Raifil GRANDO 6 – система фільтрації води високої якості. Система очищає воду не тільки від металевих частинок, іржі та піску, а також від різних найменших частинок, таких як бактерії та віруси. Чудово підходить для побутового використання. Завдяки компактним розмірам, фільтр розміщується під будь-яким миттям без проблем.

В системі GRANDO 6 вода проходить 6 етапів обробки :

  1. Поліпропіленовий картридж механічної очистки від піску, іржі, металів.
  2. Картридж із гранульованого активованого вугілля для відсіювання частинок органіки та хлору.
  3. Картридж спресованого вугілля для додаткового очищення частинок хлору, механічних домішок.
  4. Зворотноосмотична мембрана для відсіву найменших забруднень і, як наслідок, очищення води на 99%.
  5. Вугільний постфільтр для усунення неприємних запахів та присмаків у воді та їх нормалізації.
  6. Мінералізатор насичує воду корисними мінералами.

Фільтр оснащений посиленими колбами та гумками, тому має підвищену надійність та стійкість до перепадів тиску.

Стильний та сучасний подвійний кран Modern дозволяє використовувати мінералізовану воду окремо, а очищену воду – для приготування їжі, чаю кави тощо.

При покупці та встановленні слід звернути особливу увагу на тиск у Вашій системі.

Общие атрибуты
Бренд
Raifil
Країна
Південна Корея
Продуктивність, л/год.
7,9
Габарити, мм
420х390х145
Фильтры для питьевой воды - мембранные фильтры
Етапи очищення
шість
Якість очищення
з мінералами
Наявність насосу
ні
Об’єм бака, л
15
Стиль крана
модерн, подвійний
Тип фільтрації
зворотний осмос
Призначення фільтра
для квартири
Корисний об’єм бака, л
до 12
Видаляє накип
так
Видаляє іржу
так
Тип колб
універсальний
Робочий тиск
від 3 до 6 атм
Матеріал бака
пластик
Розміщення
під мийкою


МЕТАЛЕВИЙ НАКОПИЧУВАЛЬНИЙ БАК

Бак призначений для систем фільтрації зворотного осмосу. У ньому накопичується очищена мембраною вода. Бак виготовлений із якісної сталі та зверху покритий спеціальною емаллю. Зверху на ньому розташований ніпель для стравлювання повітря.


ДРЕНАЖНИЙ ХОМУТ

У системах зворотного осмосу хомут використовується для забезпечення зливу відпрацьованої брудної води в каналізацію. Ця необхідність викликана тим, що у зворотноосмотичних системах вода при проходженні через мембрану поділяється на два потоки: очищену воду, яка прямує в бак, і концентрат забруднювачів, що зливається в стік. Хомут кріпиться на коліно стічної труби раковини.


КЛЮЧ ДЛЯ КОЛБ

Ключ призначений для відкручування та закручування колб попереднього очищення при заміні картриджів після закінчення терміну їхньої служби.


КОМПЛЕКТ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ВОДОПРОВІДУ

Комплект призначений для якісного та міцного монтажу системи. При правильному встановленні комплект забезпечує захист від протікання та просте підключення фільтра до водопровідної системи.


ПОДВІЙНИЙ КРАН STANDART

Кран обладнаний двома рукоятками та призначений для окремої подачі очищеної води з мінералами та без них споживачеві. Сам кран виконаний і якісної сталі з хромованим покриттям для забезпечення відсутності корозії та продовження терміну служби, а елементи ущільнювачів, для забезпечення міцності, виконані з кераміки.


МІНЕРАЛІЗАТОР

Насичує воду корисними мікроелементами: кремнієм, магнієм, кальцієм та іншими. Необхідність мінералізатора зумовлена тим, що при очищенні води системою фільтрації змінюється її структура та мінеральний склад. Тому для підтримки корисності очищеної води так необхідний картридж.


МЕМБРАНА ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

Є найважливішим елементом системи зворотного осмосу. Завдяки пористості 0,0001 мкм, мембрана очищає воду на 99,8 % більшості забруднювачів, зокрема вірусів і бактерій. Виконана з високоміцного та високоякісного матеріалу - тонкоплівкового композиту.


ВУГІЛЬНИЙ ПОСТФІЛЬТР

Використовується у всіх мембранних системах очищення води. Призначений для нормалізації смакових та ароматичних властивостей води після проходження через мембрану. При включенні споживачем подачі води вона з бака направляється в постфільтр і тільки після цього потрапляє в кран подачі води.


КАРТРИДЖІ ПОПЕРЕДНЬОГО ОЧИЩЕННЯ

Картриджі призначені для попереднього очищення води перед проходженням через мембрану. Це продовжує термін служби мембрани. Зазвичай у комплект картриджів попереднього очищення входить два поліпропіленові картриджі різної пористості і вугільний, або навпаки. Такі фільтруючі елементи здатні видаляти з води більшість механічних домішок, органічні та хлорорганічні сполуки.