Код товару: 001607

Змінна мембрана Гумова мембрана для бака VOLKS 80-100л


В наявності
672 грн

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба
Гумова мембрана для бака VOLKS 80-100л
Виробництво - VOLKS
Країна виробництва – Німеччина
Об'єм гідроакумулятора: 80-100л
Мембрана гумова VOLKS для гідроакумулятора є головною складовою розширювальних баків у системах водопостачання.
Матеріал мембрани VOLKS не має запаху, має великий ресурс роботи.
Матеріал: EPDM
Діапазон робочих температур: -10 С...+90 С
Максимальний тиск 10 бар
Етилен-пропілен-дієн-каучук (EPDM).
Гума EPDM, застосовувана виготовлення мембран, є сополімер етилену, пропілену з добавкою дієнів і додатковими армуючими добавками технічного вуглецю. Мембрани з EPDM мають високий рівень стійкості до атмосферного впливу і стійкість до озону (кисню). Змінні мембрани VOLKS з EPDM характеризуються найвищою еластичністю, відмінною стійкістю до статичних та циклічних деформуючих навантажень, високою термостійкістю, відносно низькою газопроникністю та низькою повзучістю.
Змінні мембрани VOLKS з EPDM виявляють стійкі до дії органічних та неорганічних кислот, спиртів, водної пари, морської води. При цьому змінні мембрани з гуми EPDM не повинні застосовуватися з водою або теплоносіями, що містять нафтопродукти, мінеральні масла, ароматичні або хлоровані вуглеводні, високі концентрації гліколей, що в комбінації з іншими факторами (високою температурою, високими динамічними та статичними навантаженнями) може викликати швидке , набухання або утворення тріщин, руйнування мембрани
Такий набір експлуатаційних характеристик та умовно низька ціна роблять цей матеріал найбільш придатним для виготовлення змінних мембран для розширювальних баків та багатофункціональних гідроакумуляторів з широким діапазоном застосування.
Общие атрибуты
Бренд
VOLKS
Країна
Китай