Код товару: 000722

Мембрана для осмосу Vontron ULP1812-50


В наявності
700 грн

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба

Мембрана Vontron ULP1812-50 - бюджетний та високоякісний змінний елемент для фільтрів зворотного осмосу. Такі мембрани очищають Вашу воду на 98%, у тому числі від вірусів, бактерій, механічних домішок, розчинених у воді солей та інших забруднень. Мембрани виготовляються із міцних та надійних матеріалів, мають високу стійкість до різних пошкоджень та поставляються у герметичній упаковці.


Зворотно-осмотичні мембрани Vontron популярні в усьому світі і займають високу позицію серед тих, що найбільш використовуються, вони користуються високим попитом як у Китаї (де вони і виробляються), так і в Європі, і в Америці. Багато закордонних виробників систем зворотного осмосу користуються мембранами Vontron як основні.


Принцип роботи такої мембрани досить простий: чиста вода проходить через шари мембрани і потрапляє в накопичувальний бак, звідки подається споживачеві, а концентрат забруднень, що залишився, зливається в каналізацію.

Мембрани Vontron мають стандартний універсальний типорозмір, що дозволяє встановлювати їх на будь-яку систему зворотного осмосу.

Общие атрибуты
Бренд
Vontron
Країна
Китай
Продуктивність, л/год.
7,9
Фильтры для питьевой воды - сменные мембраны и картриджи
Особливості очищення
зворотний осмос
Типорозмір картриджа
1812
Ступінь фільтрації, мкм
0,0001
Тип картриджа
мембрана зворотного осмосу
Робоча температура
4 - 35 ℃