Код товару: 001504

Захист сухого ходу Захист сухого ходу Brio 2000


В наявності
930 грн

100% Оригінал та гарантія
Швидка доставка
Своя сервіс служба
Захист сухого ходу Brio 2000 - електронний пристрій управління насосом призначений для автоматичного включення і виключення електричного насоса при падінні тиску (відкритті крана), і підвищення тиску в системі (закриття крана) відповідно.

Пристрій включає насос при падінні тиску до 1,5 бар і вимикає при протоці води через пристрій менше 0,6 л / хв.
При відсутності води у всмоктувальній лінії, пристрій вимикає насос через 10 -15 секунд його роботи «всуху», для цього не потрібно поплавковое реле або реле рівня.

У пристрої вбудований зворотний клапан
Час спрацювання захисту по «сухому ходу» - 10 секунд. Максимальна температура води - 60 ° С.
Рекомендується використовувати BRIO 2000 на системах водопостачання, в яких відсутні зважені частинки. Якщо це неможливо, слід встановити фільтр на вході в пристрій.
У традиційній системі водопостачання з реле тиску і гідроакумулюючим баком насос відключається при досягненні певного тиску. На противагу цьому в схемі з пристроєм управління BRIO 2000 насос відключається при зниженні потоку води нижче мінімального значення. При досягненні мінімального потоку відбувається затримка вимкнення від 7 до 15 секунд. Логіка цієї функції - скоротити кількість включень насоса.
Одна з основних переваг цього пристрою - можливість роботи насоса без гідроаккумуліруещего бака. Такий спосіб краще використовувати при довготривалих водорозборах, поливі, перекачуванні, а також з метою економії місця в приміщенні або приямку.
BRIO 2000 також може використовуватися з гідроакумулюючим баком і реле автоматики.

Технічні дані BRIO 2000:
Харчування: 230 В відхилення -10% 50 / 60Hz
Макс. ток: 10A
Діапазон тиску спрацювання: 1-3,5bar
Встановлене тиск спрацьовування: 1.5 bar
Макс. допустимий тиск: 10 bar
Макс. температура рідини: 55 ° C
Maкс. продуктивність: 80 л / хв
З'єднання: Зовнішня різьба 1'
Общие атрибуты
Бренд
!NoName